Bratislava a okolie

Oprava umývačiek riadu všetkých značiek

Rýchlo a bezproblémovo opravíme alebo namontujeme vašu umývačku riadu v Bratislave a širokom okolí

„Veľmi profesionálny prístup a rýchly servis.odporucam.“
Dušan
Google recenzie
Umývačka riadu značky Bosch v procese umývania riadu

Servis umývačiek riadu

Pokazila sa vám umývačka riadu?

Pokazila sa vám umývačka riadu Bosch, Siemens alebo umývačka akejkoľvek inej značky?

Môže to byť veľmi nepríjemné, veď potom musíte umývať riad ručne, čo je nielen časovo náročné a zdĺhavé, ale aj veľmi frustrujúce.

Čo sa týka umývačiek, existuje mnoho rôznych faktorov, ktoré môžu spôsobiť poruchu, a jedným z tých najdôležitejších je jednoducho vek vašej umývačky. Ak máte staršiu umývačku riadu, je oveľa pravdepodobnejšie, že sa pokazí, ako keď máte novšiu. Je mnoho vecí, ktoré môžu spôsobiť, že vám prestane fungovať, ale stretávame sa často napríklad s týmito:

Prívodný ventil umývačky riadu môže byť poškodený alebo upchatý rôznymi nečistotami z čistiacich prostriedkov alebo vodným kameňom. Vtedy ho treba buď vymeniť alebo vyčistiť. Dôležité je samozrejme použiť ten správny, keďže druhov je veľmi veľa a na prvý pohľad sa môžu podobať.

Vykurovacie teleso je ďalším častým ohniskom problémov, občas zlyhá, a tak umývačka vodu nedokáže zohriať. Toto sa potom prejaví tak, že umývačka síce umýva, no iba studenou vodou.

Ďalším častým problémom s umývačkami je ten že vodu nevypúšťa správne alebo že z umývačky riadu vychádza nepríjemný zápach. To vôbec nie je dobré znamenie. Môže to byť spôsobené prekážkou v odtokovom systéme alebo čerpadle. Príčinou problému sú často aj zvyšky jedla, ktoré upchávajú dôležité časti stroja.

V každom prípade, ak máte pokazenú umývačku, oplatí sa ju čo najskôr dať opraviť odborníkovi. Je síce pravda, že niektoré opravy môžete vykonať aj samostatne, napríklad vyčistiť filtre alebo vymeniť poškodené tesnenie dverí. Ak však nemáte potrebné zručnosti alebo vybavenie, je najlepšie zavolať odborného opravára, ktorý dokáže umývačku rýchlo a efektívne opraviť.

V opačnom prípade sa môže stať, že po neúspešnej laickej oprave to nakoniec bude horšie ako bolo na začiatku, a v tom prípade konečne náklady na servis sa často podstatne zvyšujú. Preto náramne odporúčame, aby ste boli skutočne opatrní a radšej nechali túto prácu na technika, ktorý s tým má dlhoročné skúsenosti a disponuje odbornými znalosťami.

Zavolajte nám a my váš problém precízne diagnostikujeme. Povieme vám aké máte možnosti a či sa vaša umývačka vôbec oplatí opravovať. Občas oprava jednoducho nemá zmysel a je výhodnejšie si kúpiť novú umývačku riadu. Vtedy vám o tom úprimne povieme a odporučíme dobrý náhradný model.

Pokiaľ sa umývačka opraviť dá, verte, že ju dáme do poriadku. Všetky náhradné diely už máme vopred naskladnené, takže oprava nepotrvá dlho a vaša umývačka bude zachviľu znovu ako nová.

Umývačka riadu značky Bosch
Servis

Bosch

Vaša umývačka riadu Bosch nejde zapnúť? Nevypúšťa vodu? Zrazu neumýva dobre alebo zanecháva na riadoch špinu?

Zavolajte nám a váš problém radi vyriešime!

+421 903 907 270
Umývačka riadu značky Siemens
Servis

Siemens

Umývačka Siemens sa nedá zatvoriť? Nezohrieva vôbec vodu keď umýva? Displej zobrazuje čudný chybový kód?

Akýkoľvek problém s vašou umývačkou radi opravíme, stačí iba zavolať!

+421 903 907 270
Umývačka riadu značky Electrolux
Servis

Iné značky

Máte umývačku od iného výrobcu, napr. Electrolux či Whirlpool? Nie je problém! Váš problém čo najskôr vyriešime.

Iba zavolajte na toto číslo a povedzte nám o čo ide, zvyšok nechajte na nás!

+421 903 907 270

Výhody

Prečo práve náš servis umývačiek?

Špecializujeme sa na umývačky riadu značiek Bosch a Siemens. Máme s nimi rozsiahle skúsenosti a sú za nami stovky spokojných zákazníkov, ktorým sme opravili stovky týchto spotrebičov.

Odborníci na Bosch a Siemens

Presne vieme, ako tieto stroje fungujú, takže dokážeme rýchlo a presne diagnostikovať všetky problémy. A keď naši technici váš spotrebič opravia, bude opäť fungovať, ako nový.

Rýchle opravy bez starosti

Máme vopred nachystané všetky diely pre váš spotrebič. Keď vyrazíme k vám domov alebo do firmy, v 99 % prípadov ho dokážeme opraviť hneď a bez akýchkoľvek zbytočných starosti.

Polročná záruka na opravy

Váš spotrebič opravíme správne hneď na prvýkrát, garantujeme to. Ak sa pokazí do 6 mesiacov od prvej opravy, opravíme vám ho zadarmo. Stojíme si za svojou prácou a držíme slovo.

proces

Ako postupovať?

1

Kontakt

Zavolajte nám na číslo 0903 808 508 a dohodneme si návštevu na najbližší voľný termín.

2

Diagnostika

Prídeme k vám domov alebo do firmy, diagnostikujeme problém a stanovíme cenu opravy.

3

Oprava

Ak budete s cenou súhlasiť, pustíme sa do opravy vašej umývačky a bude o chvíľu ako nová!

boschopravar.sk

Servis umývačiek riadu, ktorému na vás naozaj záleží

Najdôležitejšími vlastnosťami dobrého opravára sú čestnosť a poctivosť. Nechceme iba vykonať opravu, dostať peniaze a zmiznúť – chceme, aby ste boli naozaj spokojní a aby ste nám chceli zavolať znova, až budú vaše spotrebiče opäť potrebovať opravu.

Nebudeme vymýšľať prečo niečo nefunguje, ani sa vás nebudeme snažiť presvedčiť, že je to horšie, ako v skutočnosti je, len aby sme mohli naúčtovať viac za opravu. Poskytneme vám objektívny posudok problému a povieme vám na rovinu, ak sa vo vašom prípade oprava neoplatí. 

0 +
Opravených umývačiek
0 +
Namontovaných umývačiek
0 +
Spokojných zákazníkov

Spokojní zákazníci

Čo hovoria naši zákazníci?

Kontaktné údaje

Servis umývačiek Bosch a Siemens v Bratislavskom kraji

Najradšej nám zavolajte, ale môžete odoslať aj formulár alebo nám napísať e-mail, odpovieme vám čo najskôr.