Bratislava a okolie

Oprava sušičiek všetkých značiek

Rýchlo a šikovne opravíme vašu sušičku prádla v Bratislave a širokom okolí

„Oprava vykonana na mieste, hned na dalsi den po nahlaseni, bez cakania na potrebnu suciastku, vyskusana funkcnost, spolahlivost, odporucam dalsim“
Beata
Google recenzie
Servis sušičiek Bosch a Siemens, ale aj iných značiek

Servis sušičiek

Máte pokazenú sušičku?

Máte pokazenú sušičku prádla Bosch, Siemens alebo sušičku od akéhokoľvek iného výrobcu?

Vašou prvou myšlienkou môže byť výmena sušičky za novú. Ak však vaše zariadenie nie je staršie ako 10 rokov a porucha nie je príliš závažná, oplatí sa najprv skúsiť zariadenie dať opraviť. Totiž mnohí výrobcovia dokonca v rámci svojej záruky opravu preplatia.

Ak sa vám pokazí sušička, je to často celkom otravné. Veď komu by sa chcelo vešať desiatky kusov oblečenia a čakať kým sa vysušia? Sušičky sú veľmi užitočným spotrebičom, ktoré v domácnostiach šetria veľa času a úsilia, ale vyžadujú si určitú údržbu. Bubon je potrebné pravidelne čistiť a filtre by sa mali vymieňať aspoň raz za 2 roky.

Pozornosť si vyžaduje aj tesnenie dverí: časom sa môže opotrebovať a spôsobiť únik vzduchu, čím sa znižuje účinnosť sušenia prádla. Uistite sa tiež, že cez spotrebič prúdi dostatočné množstvo vzduchu – to je dôležité najmä vtedy, ak sa nachádza v kotolni alebo podobnej technickej miestnosti, ktorá sa príliš nevyužíva. A nakoniec pravidelne vymieňajte vzduchový filter, aby sa prach a iné nečistoty nezaniesli do vnútorných častí sušičky.

Medzi časté poruchy sušičiek patria napríklad tieto:

  • Dvere sa neotvárajú alebo nezatvárajú správne.
  • Pri zapnutej sušičke je cítiť zápach spáleniny.
  • Vykurovacie teleso, ktoré hreje vzduch, nefunguje správne alebo vôbec.
  • Sušička suší oblečenie podstatne dlhšie ako zvyčajne.
  • Pri zapnutí sušičky sa zvnútra ozýva akési klepanie alebo buchot.

Toto všetko sú zlé znamenia pre vašu sušičku, a preto vám odporúčame problém dať diagnostikovať čo najskôr. Radíme vám, aby ste sa vyhli pokusom o samostatnú opravu. Ide o to, že vtedy je veľká pravdepodobnosť zlyhania ďalších súčiastok ak opravu nevykonáte na 100% správne. Odborník totiž pozná stroj ako vlastné topánky, takže neprehliadne ani maličkosti, ktoré si bežný človek v 99 percent prípadov ani nevšimne. Práve tie môžu byť zdrojom ďalších poruch a problémov neskôr.

Tým by sa navýšili nielen náklady na opravu, ale tu dokonca prichádza do úvahy aj riziko požiaru alebo iného nebezpečenstva. Preto si naozaj dajte pozor.

Radšej zavolajte nám, problém precízne diagnostikujeme a povieme vám aké sú ďalšie kroky. Vo väčšine prípadov sa sušičku oplatí dať opraviť. V tom prípade vymeníme vadný diel za náhradnú súčiastku z nášho skladu a vaša sušička fungovať ako nová. Postaráme sa aj o všetko ostatné a overíme, že všetko ide na 100 percent.

Občas sa zariadenie opraviť bohužiaľ nedá alebo sa to jednoducho v konečnom dôsledku neoplatí. Vtedy už treba si zakúpiť novú sušičku a ak práve toto je váš prípad, po diagnostike vám o tom povieme a vy sa rozhodnete ako chcete postupovať ďalej.

Zavolajte nám čím najskôr, nech váš problém vieme čim skôr vyriešiť!

Sušička Bosch
Servis

Bosch

Vaša sušička Bosch sa nezapína? Má problémy s cirkuláciou vzduchu? Nesuší tak, ako by mala?

Zavolajte nám a váš problém šikovne vyriešime!

+421 903 907 270
Servis

Siemens

Vo vašej sušičke Siemens sa netočí bubon? Nezohrieva vzduch a nesuší? Na displeji sa zobrazí chybový kód?

Problém s vašou pračkou radi opravíme, stačí zavolať!

+421 903 907 270
Servis

Iné značky

Máte problém s inou značkou sušičky, Napríklad Electrolux, LG, či Whirlpool? Radi vám poradíme a vyriešime váš problém.

Iba zavolajte na toto číslo a popíšte nám poruchu, aby sme ju vyriešili čim skôr!

+421 903 907 270

Výhody

Prečo práve náš servis sušičiek?

Špecializujeme sa na sušičky značiek Bosch a Siemens. Máme s nimi dlhoročné skúsenosti a obsluhujeme ročne stovky spokojných zákazníkov.

Odborníci na Bosch a Siemens

Presne vieme, ako tieto stroje fungujú, takže dokážeme rýchlo a presne diagnostikovať všetky problémy. A keď naši technici váš spotrebič opravia, bude opäť fungovať, ako nový.

Rýchle opravy bez starosti

Máme vopred nachystané všetky diely pre váš spotrebič. Keď vyrazíme k vám domov alebo do firmy, v 99 % prípadov ho dokážeme opraviť hneď a bez akýchkoľvek zbytočných starosti.

Polročná záruka na opravy

Váš spotrebič opravíme správne hneď na prvýkrát, garantujeme to. Ak sa pokazí do 6 mesiacov od prvej opravy, opravíme vám ho zadarmo. Stojíme si za svojou prácou a držíme slovo.

proces

Ako postupovať?

1

Kontakt

Zavolajte nám na číslo 0903 808 508 a dohodneme si návštevu na najbližší voľný termín.

2

Diagnostika

Prídeme k vám domov alebo do firmy, diagnostikujeme problém a stanovíme cenu opravy.

3

Oprava

Ak budete s cenou súhlasiť, pustíme sa do opravy vašej sušičky a bude o chvíľu ako nová!

boschopravar.sk

Servis sušičiek, ktorému na vás naozaj záleží

Najdôležitejšími vlastnosťami dobrého opravára sú čestnosť a poctivosť. Nechceme iba vykonať opravu, dostať peniaze a zmiznúť – chceme, aby ste boli naozaj spokojní a aby ste nám chceli zavolať znova, až budú vaše spotrebiče opäť potrebovať opravu.

Nebudeme vymýšľať prečo niečo nefunguje, ani sa vás nebudeme snažiť presvedčiť, že je to horšie, ako v skutočnosti je, len aby sme mohli naúčtovať viac za opravu. Poskytneme vám objektívny posudok problému a povieme vám na rovinu, ak sa vo vašom prípade oprava neoplatí. 

0 +
Opravených sušičiek
0 +
Namontovaných spotrebičov
0 +
Spokojných zákazníkov

Spokojní zákazníci

Čo hovoria naši zákazníci?

Kontaktné údaje

Servis sušičiek Bosch a Siemens v Bratislavskom kraji

Najradšej nám zavolajte, ale môžete odoslať aj formulár alebo nám napísať e-mail, odpovieme vám čo najskôr.